HC Stadion Vrchlabí – K poslednímu venkovnímu utkání nadstavby zajedeme do Tábora

K poslednímu venkovnímu utkání nadstavby zajedeme do Tábora

24.02.2023

HC Stadion Vrchlabí se na sobotní zápas vydá až do Tábora, který je v tabulce aktuálně na 4. místě. Vrchlabský celek je až dvě místa pod ním. V základní části dokázal Stadion Kohouty porazit jednou, stejně jako v nadstavbové části. Podaří se mu porazit Tábor i podruhé?

HC Stadion Vrchlabí má za sebou sérii prohraných utkání. Na začátku února sice Vrchlabí zvítězilo nad Táborem, ale další zápasy už byly ve znamení prohraných utkání. Chomutov zvítězil nad Vrchlabím poměrem 5:3, následně Stadion nezvládl zápas proti Ústí, kde padl 2:4. Také dva domácí zápasy výhru nepřinesly, Vrchlabí získalo bod pouze z prodloužení proti Letňanům. Odvetný zápas proti Chomutovu dopadl výsledkem 1:6. Poslední odehrané utkání bylo v Příbrami. Vrchlabí zde prohrálo v prodloužení 4:5.

Statistiky brankářů
1. Roman Krinwald 4.14 prů. na záp. (nadstavba)
2. Denis Vacek 4.22 prů. na záp. (nadstavba)
3. Mario Žalčík 6.00 prů. na záp. (nadstavba)

HC Tábor je v nadstavbové tabulce na 4. místě, na kontě má 91 bodů. V posledních zápasech se mu, oproti Stadionu, daří. Získal dva body nad Příbramí, deseti brankami rozdrtil Most, vyhrál také nad Kobrou Praha, kterou porazil 6:2. Další dva body získal nad Chomutovem. Proti Letňanům to sice bylo jenom o gól, ale na tři body do tabulky to stačilo.

Příbram - Tábor 1:2sn (nadstavba)
Most - Tábor 1:10 (nadstavba)
Tábor - Kobra Praha 6:2 (nadstavba)
Chomutov - Tábor 2:3sn (nadstavba)
Tábor - Letňany 2:1 (nadstavba)