HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí doma vyzve Chomutov

Vrchlabí doma vyzve Chomutov

14.02.2023
Filip Vedral

Vrchlabí si v minulém zápase připsalo bod proti prvním Letňanům a bude chtít na svůj výkon navázat v dalším zápase proti Chomutovu.
Pirátům se proti Stadionu daří. Na vzájemné zápasy vede 3:0. Domácí se budou ve středu snažit tuto bilanci napravit.

HC Stadion Vrchlabí se aktuálně nachází na 6. místě tabulky s 64 body.
Stadionu se v nadstavbové části moc nedaří. Po devíti kolech má na svém kontě pouze dvě výhry. Jeden bod si připsal v 9. kole na domácím ledě s lídrem tabulky z Letňan, po prohře 2:3 v prodloužení.
Vrchlabí by si po třech prohrách potřebovalo spravit chuť a připsat si na konto další vítězství. Na záda se mu tlačí sedmá Kobra Praha, na kterou má náskok již pouze 3 body.

Statistiky brankářů
Roman Krinwald 4.00 prů. na záp. (nadstavba)
Mario Žalčík 6.00 prů. na záp. (nadstavba)
Denis Vacek 3.73 prů. na záp. (nadstavba)

HC Piráti Chomutov už mají jistý postup do čtvrtfinále. Nacházejí se na 3. místě tabulky s 85 body.
V nadstavbě se Pirátům daří. Z 9 zápasů si připsali 6 výher, dvě z nich až po prodloužení.
Po čtyřech výhrách překazil Chomutovu vítěznou šňůru Tábor, když dokázal vyhrát na chomutovském ledě 2:3 po samostatných nájezdech. Pod úspěch Pirátů se největším písmem podepisují Roman Chlouba s Františkem Lukešem, kteří mají oba v nadstavbě dvojciferné číslo kanadských bodů.

Chomutov – Tábor 2:3 sn. (nadstavba)
MOSTEČTÍ LVI – Chomutov 5:6 pp. (nadstavba)
Chomutov – Kobra Praha 4:0 (nadstavba)
Ústí n. L. – Chomutov 1:2 (nadstavba)

1. Roman Chlouba 6+5 (nadstavba)
2. František Lukeš 1+9 (nadstavba)
3. Viktor Hübl 6+2 (nadstavba)

Jakub Matai 4+4 (nadstavba)

Adam Horák 2.22 prů. na záp. (nadstavba)
Richard Běhula 2.81 prů. na záp. (nadstavba)
Miroslav Hanuljak 1.50 prů. na záp. (nadstavba)

Vzájemné zápasy
2023 Chomutov – Vrchlabí 5:3 (nadstavba)
2022 Chomutov – Vrchlabí 4:3
2022 Vrchlabí – Chomutov 0:5

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o balíček od našich partnerů.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 15.2.2023 do 18:00.