HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion se doma představí proti Klatovům
Preview k zápasu

HC Stadion se doma představí proti Klatovům

Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí se po dvou úspěších představí na domácím ledě, a to rovnou proti sedmým Klatovům, od kterých je dělí pouze dva body. Z posledních dvou zápasů HC Stadion bral plný počet bodů a postupuje tabulkou nahoru.

Klatovy za sebou mají již sedm zápasů, na kontě ale mají pouze devět body, které jim zajišťují prozatím sedmou pozici. Podařilo se jim zvítězit proti Hronovu, stejného soupeře porazilo i Vrchlabí. Další body Klatovy braly na domácím ledě proti Buldokům a porazily také Ústí nad Labem.

Poslední zápasy
MOSTEČTÍ LVI – Klatovy 7:4
Klatovy – Hronov 4:1
Klatovy – Tábor 1:5
Ústí nad Labem – Klatovy 1:4

Kanadské bodování Klatovy
1. Josef Roubal 3+6
2. Zdeněk Sedlák 2+6
3. Martin Lang 4+2

HC Stadion Vrchlabí se po dvou kolech představí také před domácími diváky. V posledních dvou zápasech odehrál skvělá utkání, ze kterých získal 6 bodů. Posouvá se tak tabulkou vzhůru a od Klatov Stadion dělí pouze dva body. Podaří se Vrchlabí prodloužit vítěznou sérii?

Poslední zápasy
Hronov – Vrchlabí 1:9
Cheb - Vrchlabí 4:0
Vrchlabí – Kobra Praha 3:4 po prodl.
Příbram – Vrchlabí 5:0

Kanadské bodování Vrchlabí
1. Ondřej Chrtek 4+4
2. David Chalupa 4+3
3. Patrik Urban 1+6

Neproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 0+5
Klatovy: Vladimír Kremláček 2+1

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 4.75 prů. na záp.
Roman Krinwald 0.50 prů. na záp.
Klatovy: Kristán Kolář 3.17 prů. na záp.
David Bočan 7.00 prů. na záp.

On-line prodej vstupenek ZDE

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o balíček od HC Stadionu Vrchlabí.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 15.10.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).