HC Stadion Vrchlabí – Další sobotní zápas bude na chebském ledě
Preview k zápasu

Další sobotní zápas bude na chebském ledě

Raina Tomanová

Vrchlabí poslední ostrý zápas odehrálo minulou sobotu, středeční zápas s Řisuty byl odložený. Vrchlabí je tak v tabulce stále na posledním místě s jedním bodem, zatímco soupeř z Chebu je na místě devátém.

HC Stadion Vrchlabí měl ve středu nucenou pauzu a zápas s Řisuty byl odložen kvůli technické závadě na rolbě. Hráči i přes uzavřený zimní stadion dále trénovali a na chebského soupeře je Vrchlabí dobře připraveno. HC Stadion má na kontě pouze jediný bod, který získal v zápase s Kobrou Praha za prohru v prodloužení, prozatím se mu nedaří získávat cenné body. To může změnit na chebském ledě.

Poslední zápasy
Vrchlabí – Kobra Praha 3:4 po prodl.
Příbram – Vrchlabí 5:0
Vrchlabí – Chomutov 0:5
Letňany – Vrchlabí 6:2

Kanadské bodování Vrchlabí
1. Filip Moník 1+1
2. David Chalupa 1+1
3. Patrik Urban 0+2

Cheb díky poslední výhře v samostatných nájezdech získal v tabulce aktuálně 9. pozici a na kontě má pět bodů. Další tři získal HC Stadion Cheb v zápase proti Hronovu, kterému vstřelil hned pět branek. V předchozích třech zářijových utkáních nezískal ani bod. První zápas nevstřelil Cheb ani gól a Most zvítězil 3:0. Pak se odehrály dva mače na chebském ledě, ale ani jednou Cheb nezvítězil, naopak od každého soupeře obdržel po 4 gólech.

Poslední zápasy
Cheb – Písek 5:4
Hronov – Cheb 1:5
Cheb – Ústí nad Labem 3:4
Jablonec nad Nisou – Řisuty 5:2

Kanadské bodování Cheb
1. Michael Čejka 5+2
2. Martin Trapl 3+2
3. Marek Konáše 1+2

Neproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 0+1
Cheb: Viktor Iakhanov 0+4

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 4.54 prů. na záp.
Cheb: Jakub Kašpar 2.75 prů. na záp.

Zápas se odehraje na chebském zimním stadionu v sobotu 8. října od 18:00.