HC Stadion Vrchlabí – První mistrovské utkání odehrajeme v Letňanech
Preview k zápasu

První mistrovské utkání odehrajeme v Letňanech

20.09.2022
Filip Vedral

HC Stadion Vrchlabí nastoupí k prvnímu utkání na ledě Letců z Letňan.
Po stoprocentní přípravě je vrchlabský tým na sezónu výborně připraven, ale na začátek je ovšem nečeká vůbec jednoduché utkání.

HC Letci Letňany sehráli v přípravě celkem 10 utkání. Bilance Letců byla 5 výher, 3 remízy a pouze 2 prohry. Letci měli v přípravě celkem 4 dvojzápasy. Benátky dokázali zdolat dvakrát, proti zbývajícím třem týmům, Kobře Praha, Mosteckým Lvům a HC Příbrami, si připsali shodně 1 výhru a 1 remízu. Dva zápasy ale prohráli. Bylo to s Táborem a se Stadionem Vrchlabí. Uvidíme, zda si Letňany na HC Stadion vyšlápnou na domácí půdě, nebo bude Vrchlabí pokračovat ve vítězné šňůře.

Jak už bylo zmíněno, HC Stadion Vrchlabí prošel přípravu bez porážky. Se sedmi výhrami v řadě vyhlíží první mistrovské utkání, kde už se bude konečně o něco hrát.
Vrchlabí si v přípravě dvakrát vyšláplo na tým Vlků z Jablonce (6:0, 2:1) a tým HC Wikov Hronov (4:3, 7:2). K tomu přidali vrchlabští hráči výhru nad pardubickým "béčkem" 4:3, dále zmiňovaný vyhraný zápas 4:0 proti Letňanům a na konci přípravy vybojovali výhru 1:2 na děčínském stadionu.

První mistrovské utkání, odehrajeme ve středu 21. září od 18:00 na ledě v Letňanech.

Kdo nemůže sledovat utkání živě na stadionu, má možnost sledovat ho alespoň on-line na CZECHICEHOCKEY.TV