HC Stadion Vrchlabí – Před námi jsou poslední dva domácí zápasy - získá HC Stadion body nad Havířovem?
Preview k zápasu

27.02.2022
Raina Tomanová

HC Stadion v posledním zápase padnul na ledě Ústí nad Labem. Poslední dva zápasy základní části odehraje před domácími fanoušky, a bude muset získat plný počet bodů, aby si zajistil pozic v play-off. Prvním soupeřem bude Havířov, který je v tabulce poslední.

AZ Heimstaden Havířov je v tabulce až na 16. místě, na kontě má pouze 33 bodů, což je o více než polovinu méně, než má krkonošský celek. V posledních pěti zápasech získal Havířov pouze jeden bod, a to v zápase proti Jihlavě, která nakonec zvítězla až na samostatné nájezdy. Proti Vsetínu, Porubě ani Přerovu se Havířovu vůbec nedařilo a z utkání odešel jako poražený. Může to změnit proti HC Stadionu, ale papírově lepší Vrchlabí by mělo v tomto zápase zvítězit.

Poslední zápasy
Havířov – Přerov 0:2
Poruba – Havířov 4:2
Havířov – Vsetín 1:2
Jihlava – Havířov 3:2sn
Sokolov – Havířov 4:1

Kanadské bodování
1. Jakub Doktor 14+22
2. Jan Hudeček 11+25
3. Vlastimil Dostálek 18+9

Neproduktivnější obránce
David Chroboček 3+12

Statistiky brankářů
Marek Štipčák 2,87 prů. na záp. 90,00 %
Daniel Huf 4,00 prů. na záp. 90,24 %
Daniel Dolejš 3,33 prů. na záp. 89,64 %

HC Stadion Vrchlabí potřebuje získat co nejvíce bodů. V tabulce je aktuálně na deváté pozici s 69 body, ale střed tabulky je hodně natěsnaný, takže bude potřeba každého bodu. V Ústí nad Labem se sice Vrchlabí dostalo do vedení, ale to nakonec ztratilo a rozdílem jednoho gólu pak body zůstaly doma. Naopak HC Stadion porazil Prostějov na domácím ledě. Poslední dva zápasy odehraje také před domácími fanoušky, snad je potěší výhrami a plným počtem bodů.

Poslední zápasy
Ústí nad Labem – Vrchlabí 3:2
Vrchlabí – Prostějov 4:2
Sokolov – Vrchlabí 2:0
Vrchlabí – Třebíč 5:2
Vsetín – Vrchlabí 5:4sn

Kanadské bodování
1. Patrik Urban 13+23
2. Pavel Mrňa 13+17
3. Ondřej Matýs 13+14

Neproduktivnější obránce
Karel Nedbal 3+13

Statistiky brankářů
Jakub Soukup 2,54 prů. na záp. 91,46 %
Vojtěch Nečas 2,00 prů. na záp. 93,10 %
Milan Klouček 3,30 prů. na záp. 89,25 %
Oliver Štěpánek 3,22 prů. na záp. 87,36 %

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu v pondělí 28. února od 18. hodin. Přijďte podpořit krkonošský celek, užijte si zápas a společnými silami zkusíme získat tři body!

Dáme si opět oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o ceny od partnera utkání Havex-auto s.r.o.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do pondělí 28.2.2022 do 18:00. • Opět budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).