HC Stadion Vrchlabí – Konečně na domácí půdě. Bude Vrchlabí úspěšné proti Třebíči?
Preview k zápasu

Konečně na domácí půdě. Bude Vrchlabí úspěšné proti Třebíči?

Raina Tomanová

Po nevydařeném zápase ve Vsetíně si bude chtít HC Stadion spravit chuť před domácími fanoušky. Na jeho led totiž zajíždí Třebíč, která se dlouhodobě drží na vrcholu tabulky. Na kontě má 87 bodů, ale právě Vrchlabí je tým, který Třebíč dokázal dvakrát porazil. Podaří se mu to i potřetí?
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o.

SK Horácká Slavia Třebíč je na druhém místě v tabulce, na kontě má 87 bodů. I tak skvělý tým ale někdy klopýtne, a to se stalo v zápase proti Přerovu, proti kterému Třebíč udolala pouze bod, protože prohrála v samostatných nájezdech. Následně nestačila ani na Kolín, který odjel z jejího ledu s výhrou 3:1. Stejným výsledkem skončil také zápas v Benátkách, tentokrát ale body brala Třebíč.

Poslední zápasy
Benátky n. Jizerou – Třebíč 1:3
Třebíč – Kolín 1:3
Třebíč – Přerov 2:3sn
Poruba – Třebíč 4:5pp
Třebíč – Vsetín 3:0

Kanadské bodování
1. Ladislav Bittner 15+12
2. Michal Vodný 9+17
3. Vojtěch Střondala 10+15

Neproduktivnější obránce
Lukáš Doudera 3+11

Statistiky brankářů
Pavel Jekel 1,96 prů. na záp. 92,81 %
Jan Mičán 1,91 prů. na záp. 93,14 %

HC Stadion Vrchlabí se nepodařilo zvítězit nad favorizanovým Vsetín. Zápas ale nabídl mnoho šanci, oba týmy se alespoň jednou v zápase ujaly vedení. Zápas ale neskončil po třech třetinách, prodloužení také nerozhodlo a jediným autorem branky v nájezdech byl domácí Berger. Vrchlabí tak nenavázalo na vítězství ve Frýdku-Místku, kde zvítězilo za tři body. V tabulce je aktuálně na 10. místě a na kontě má 66 bodů.

Poslední zápasy
Vsetín – Vrchlabí 5:4sn
Frýdek-Místek – Vrchlabí 1:3
Vrchlabí – Jihlava 2:3pp
Slavia – Vrchlabí 3:2sn
Litoměřice – Vrchlabí 3:2

Kanadské bodování
1. Patrik Urban 12+21
2. Pavel Mrňa 12+15
3. Ondřej Matýs 12+12

Neproduktivnější obránce
Karel Nedbal 2+13

Statistiky brankářů
Jakub Soukup 2,56 prů. na záp. 91,47 %
Vojtěch Nečas 2,00 prů. na záp. 93,10 %
Oliver Štěpánek 3,22 prů. na záp. 87,36 %
Milan Klouček 4,19 prů. na záp. 87,00 %

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu ve středu 16. února od 18. hodin.
Je to po dlouhé době první utkání bez restrikcí, tak dorazte! Budeme vás potřebovat!

Dáme si opět oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o balíček od partnera utkání HAVEX-auto s.r.o.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 16.2.2022 do 18:00.
• Opět budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

Během utkání vylosujeme dvě náhodné vstupenky a jednu permanentku, jejichž majitelé obdrží výhru také. Proto si své vstupenky pečlivě schovejte a pozorně poslouchejte hlasatele, který bude hlásit výherní čísla. Výherci si budou moct své výhry převzít na Fanshopu do konce druhé přestávky.