HC Stadion Vrchlabí – Získáme v Přerově další body?

Získáme v Přerově další body?

28.01.2022

Po vítězném utkání na domácím ledě proti Porubě se HC Stadion vydává do Přerova, kde se pokusí navázat na tříbodovou výhru. Vrchlabí poskočilo na osmé místo, na Slavii mu chybí pouze bod. Přerov je v tabulce o něco níž, na 13. pozici, na kontě má jen 51 bodů. Na vzájemné zápasy je to mezi týmy 1:1, v Přerově Vrchlabí nestačilo na soupeře a odjelo s prohrou 1:3, naopak doma dokázal HC Stadion vstřelit pět branek, zatímco Přerov ani jednu.

HC Stadion Vrchlabí má z posledních dvou zápasů šest bodů, nutno ale dodat, že s Kadaní je to kontumační výhra. Proti Porubě jsou ale body poctivě vydřené, protože HC Stadion tahal většinu zápasu za kratší provaz, v jednu chvíli dokonce prohrával o dvě branky. Nakonec ale zápas domácí otočili ve svůj prospěch a zvítězili 4:3. Předtím si ale dvakrát okusili prohru, a to proti Šumperku, proti kterému padli v prodloužení, a poté nestačili ani na Kolín.

Milan Klouček 4,46 prů. na záp. 82,35 %

HC Zubr Přerov je sice v tabulce ve spodní části, nic to ale nemění na tom, že se honí za každý bodem. Bohužel, v posledním odehraném zápase proti Třebíči se jim moc nedařilo, protože zápas vyhráli v prodloužení hosté. Proti Šumperku Přerov také nebodoval, tentokrát ale stejným výsledkem skončil zápas již v základní hrací době. Poslední body získali Zubři v zápase proti Benátkám, na kterém ji stačily dva góly. To ale bylo již na začátku ledna a Přerov bude hladový po bodech.

Přerov – Třebíč 1:2pp
Přerov – Kadaň 5:0
Šumperk – Přerov 2:1
Přerov – Kolín 1:2
Přerov – Benátky n. Jizerou 2:0