HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zavítá k Trhačům do Kadaně
Preview k zápasu

Vrchlabí zavítá k Trhačům do Kadaně

Raina Tomanová

Vrchlabí se představí již proti čtvrtému soupeři. Po třech zápasech má na kontě tři výhry, dvě z nich jsou ale vydřené a pouze za dva body po vítězství v samostatných nájezdech. Kadaň má za sebou naopak tři nevydařené zápasy, ve kterých nezískala ani bod.

HC Stadion se v nové sezoně představil nejdříve proti Benátkám, které přivítal doma. Vrchlabí stačily pouze dva góly k vítězství, Benátky se neprosadily ani jednou. V dalších dvou zápasech už HC Stadion zvítězil jen za dva body. Proti Kolínu vyhrál 5:4 po nájezdech, v posledním odehraném utkání vyhrál nad šumperskými Draky 3:2.

Trhačům se vstup do sezony vůbec nepovedl. Nejdříve prohráli proti Porubě před domácími diváky, poté venku nestačili na Přerov. Poslední utkání jim vůbec nevyšlo, ze Vsetína odjeli s náloží sedmi branek, Kadaň vstřelila pouze dvě. Kadaň je tak na posledním místě, stejně jako Benátky nemá ani bod.

Zápas se odehraje v Kadani ve středu 22. září od 18. hodin.