HC Stadion Vrchlabí – K devátému přípravnému zápasu vyjíždíme do Hronova
Preview k zápasu

K devátému přípravnému zápasu vyjíždíme do Hronova

29.08.2021
Vendula Sahánková

V již devátém přípravném zápase letošní sezóny se vrchlabský tým utká s HC Wikov Hronov na hronovském zimním stadionu.

Vrchlabští mají bilanci přípravných utkání pozitivní, prohráli pouze dva zápasy – hned ten první proti HC Benátky a poté na pražské Slavii. Jinak v ostatních zápasech se jim dařilo a kromě druhého zápasu s Benátkami nad Jizerou všechny zápasy skončily v normální hrací době.

Bilance posledních zápasů:

SC Kolín : HC Stadion Vrchlabí 4:6

HC Benátky : HC Stadion Vrchlabí 5:6 sn

HC Slavia : HC Stadion Vrchlabí 4:2

Pro hronovské je zápas s Vrchlabím prvním přípravným zápasem. Čekají je pak ještě tři další zápasy a to proti HC RODOS Dvůr Králové nad Labem a dva zápasy proti BK Nová Paka.
Hronovští se dohodli na spolupráci s krkonošským celkem a v jejich dresu se tak objeví například Jakub Kynčl, Jakub Moník, Radim Šlaicher a připadně také Filip Moník a Tomáš Kynčl.

V uplynulé sezóně se hronovští umístili na třetím místě tabulky, kdy po třech zápasech měli šest bodů. Bohužel loňská sezóna nebyla přiznivá pro nižší ligy.

Těšíme se na vás na hronovském zimním stadionu či u online přenosu od 17:00.