HC Stadion Vrchlabí – Příprava pokračuje, Vrchlabí zajíždí do Kolína
Preview k zápasu

Příprava pokračuje, Vrchlabí zajíždí do Kolína

25.08.2021
Raina Tomanová

Po vítězném duelu s Benátkami nad Jizerou má HC Stadion před sebou soupeře, se kterým už jeden zápas v rámci přípravy hrál. Je jím Kolín, který před domácími diváky bude chtít ukořistit výhru pro sebe. Zvlášť, když první vzájemné utkání prohrál jen těsně 3:4.

HC Stadion má za sebou v přípravě již sedm zápasů, dva z nich pro něj skončily prohrou, a to hned ten první, ve kterém se postavil proti Benátkám, a také nestačil na pražskou Slavii. V odvetném duelu se ale vrchlabským hráčům podařilo soupeře z Benátek přehrát a v samostatných nájezdech získali bod navíc. Výhru bralo Vrchlabí v zápasech proti Ústí nad Labem, nad kterým zvítězilo hned dvakrát, jednou porazilo Slavii a také zítřejšího soupeře z Kolína.

Kolínští Kozlové mají za sebou šest přípravných utkání. Čtyři z nich pro Kozly nedopadly dobře, nestačili na Vrchlabí, Jihlavu, Třebíč ani na zahraničního soupeře Graz 99ers. Ve druhém duelu proti Vrchlabí si tak budou chtít spravit chuť. Na kontě mají pouze dvě výhry, zvítězili proti hradeckému Mountfieldu a porazit dokázali také Benátky nad Jizerou.

Zápas se odehraje na zimním stadionu v Kolíně ve čtvrtek 26. srpna od 17:30.