HC Stadion Vrchlabí – V úterý zamíříme do Benátek nad Jizerou

V úterý zamíříme do Benátek nad Jizerou

24.08.2021
Lucie Horčičková

Máme tu další týden a s ním i další přípravná utkání.
K prvnímu utkání tohoto týdne vyjedeme v úterý 24. srpna k soupeři do Benátek nad Jizerou, kterému máme co vracet.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou zatím šest přípravných utkání a z toho čtyři výhry.
První prohra přišla hned v úvodním přátelském utkání sezóny, a to proti Benátkám nad Jizerou, které zvítězily na vrchlabském ledě 3:1. Ta druhá byla naopak v posledním odehraném utkání, kdy Stadion nestačil minulý čtvrtek na pražskou Slavii a odjel domů s prohrou 2:4. Reportáž z utkání najdete zde.

HC Benátky nad Jizerou mají odehráno už sedm utkání a na svém kontě mají rovněž čtyři výhry.
V prvním přátelském utkání Benátky porazily Vrchlabí (3:1) a poté následovaly tři prohry v řadě - se Sokolovem (1:2sn), Ústím nad Labem (1:2) a Kolínem (1:5). V pátém utkání zvítězily na domácím ledě nad Litoměřicemi 5:3 a poté zajely do rakouského Saltzburgu k dvojzápasu s tamní juniorkou. Tu Benátky porazily první den těsným poměrem 5:4 a druhý den 4:1.

Odvetné utkání odehrají týmy v úterý 24. srpna od 18. hodin na zimním stadionu v Benátkách nad Jizerou.