HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu utkání pojedeme do Prahy
Preview k zápasu

K dalšímu utkání pojedeme do Prahy

18.08.2021
Raina Tomanová

Již šesté přípravné utkání odehraje HC Stadion Vrchlabí, který se ve čtvrtek vydá do Prahy na slávistický stadion. Tam se odehraje již druhý duel mezi těmito soupeři. Ten první dopadl lépe pro Vrchlabí, které porazilo Slavii 3:2.

HC Stadion má na kontě z pěti zápasů čtyři výhry. Klopýtnul pouze v prvním zápase, který odehrál proti Benátkám nad Jizerou. Na ty krkonošský celek nestačil a prohrál 1:3. V těch dalších si ale vrchlabští spravili chuť - vyhráli nad Ústím nad Labem hned dvakrát, skórovali také proti Kolínu.

Slavia má za sebou zatím čtyři přípravné zápasy. Naposledy nestačila na Baník Sokolov, kterému vstřelila pouze jednu branku, zároveň ale čtyři góly dostala. Hned na začátku srpna vyhrála nad Spartou poměrem 5:2, zvítězila také nad Litoměřicemi. V odvetném zápase proti Vrchlabí tak bude chtít zabodovat.

Zápas se odehraje ve čtvrtek 19. srpna již od 16. hodin.