HC Stadion Vrchlabí – Další zápas odehrajeme v Ústí nad Labem

Další zápas odehrajeme v Ústí nad Labem

19.02.2021
Vendula Sahánková

K sobotnímu zápasu vyrazí HC Stadion Vrchlabí na led ústeckého Slovanu. Jedná se o 29. kolo Chance ligy. Poprvé spolu tyto celky hrály 25. listopadu 2020, kdy krkonošský tým vyhrál 6:0.

Pro vrchlabský celek to bude 29. zápas letošní sezóny. V současné době je na prvním místě tabulky s 56 body, následují Rytíři Kladno se stejným počtem bodů, ale horším skóre.
V posledním zápase Stadion porazil Benátky nad Jizerou 2:1. Hosté sice po první třetině vedli, ale ve třetí třetině se domácí rozehráli a dvěma brankami poslali benátské domů s prohrou.
V kanadském bodování je nejlepším vrchlabským hráčem Martin Heřman s 32 body (15 gólů, 17 asistencí), dalším v pořadí je Patrik Urban s 26 body (9 gólů, 17 asistencí) a Tomáš Nouza se stejným počtem bodů (7 gólů, 19 asistencí).

Ústecký celek má za sebou taktéž 28 zápasů. V současné době je na 12. místě tabulky s 39 body, těsně jim na paty šlapou Benátky nad Jizerou s 38 body.
V posledním zápase prohráli se Šumperkem 2:6, kdy se jim v první třetině nedařilo vůbec, ve druhé taktéž pouze inkasovali a v poslední třetině snížili stav na konečný výsledek.
V kanadském bodování je jejich nejlépe umístěným hráčem, na 21. místě celkově, Michal Trávníček s 26 body (12 gólů, 14 asistencí), další je Jiří Severa s 22 body (7 gólů, 15 asistencí) a Daniel Vrdlovec s 19 body (6 gólů, 13 asistencí).

V minulém společném zápase to nejprve vypadalo na vyrovnaný zápas, protože v první třetině nepadla jediná branka. Ale ve druhé třetině se ukázalo, kdo bude vítězem 12. kola – vrchlabští vstřelili tři branky a totéž zopakovali v poslední třetině.

Zápas se uskuteční 20. února 2021 od 16 hodin na ústeckém zimním stadionu. Těšíme se na vás u online přenosu nebo na HokejceTV.