HC Stadion Vrchlabí – Další zápas odehrajeme proti Přerovu

Další zápas odehrajeme proti Přerovu

05.01.2021
Raina Tomanová

Po vítězném utkání proti Třebíči se HC Stadion postaví proti dalšímu soupeři na domácím ledě. Vyzve k souboji tým z Přerova. Se Zubrem se již v letošní sezoně utkal, a nakonec zvítězil kontumačně 5:0.

Zubr je aktuálně na druhém místě tabulky, na kontě má 31 bodů. Z posledních deseti odehraných utkání prohrál pouze dvě, a to proti Havířovu a na samostatné nájezdy padl proti Kadani. Naopak se Přerovu dařilo proti Třebíči, kterou porazili 4:0, stejným výsledkem skončil zápas proti Ústí nad Labem a Sokolovem. Přerov má tedy pěkně nakročeno k získání dalších bodů do tabulky. Na první Jihlavu mu chybí pouze dva body.

Vrchlabí v posledním odehraném zápase získalo tři body za výhru nad Třebíčí. Několik posledních utkání to má HC Stadion jako na houpačce, jeden zápas dopadl dobře a následující zase naopak. Letošní rok ale začal výhrou, stejně tak skončil ten minulý. Naposledy Vrchlabí prohrálo na ledě Kolína 2:3.

Zápas se odehraje ve Vrchlabí na zimním stadionu ve středu 6. ledna od 16. hodin.