HC Stadion Vrchlabí – V sobotním utkání nastoupíme proti Jihlavě

V sobotním utkání nastoupíme proti Jihlavě

27.11.2020

K dalšímu utkání po dlouhé pauze nastoupí HC Stadion na domácím ledě proti Jihlavě. Ta je v tabulce na druhém místě, zatímco Vrchlabí okupuje osmou příčku. Oběma týmům se povedl poslední odehraný zápas.

Jihlava otevřela letošní sezonu vítězným utkáním proti Prostějovu. Poté ale padla s Benátkami nad Jizerou 1:4, chuť si spravila dvěma vítězstvími nad Kadaní a Slovanem Ústí. Proti Sokolovu Dukla Jihlava padla až v prodloužení. Od té doby ale Jihlava jede na vítězné vlně a má za sebou čtyři vítězství v řadě. V posledním utkání vstřelila Litoměřicím čtyři branky a ani jednu neobdržela.

HC Stadion má na kontě čtyři vítězství a stejný počet proher. V posledním utkání Vrchlabí vyrazilo dech Ústí nad Labem, kterému vstřelilo celkem šest branek během dvou třetin. Slovan nedal ani jeden gól. Předtím ale HC Stadion prohrál na ledě Benátek a také nestačil na Prostějov. Podaří se mu navázat na úspěšný středeční zápas?

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu již od 17:00.