HC Stadion Vrchlabí – Projekt Legenda pomáhá je zpátky!
A Team

Projekt Legenda pomáhá je zpátky!

12.01.2020
Renáta Jarošová

Úspěšný projekt Legenda pomáhá věnovaný Ivanu Hlinkovi se nyní vrací jako projekt Legenda legendám, kdy budeme moci zavzpomínat na jednotlivé klubové legendy. Naši legendou jsme zvolili pana Jaroslava Niče!

Jedná se o pokračování projektu Legenda pomáhá, kdy vyjely týmy do zápasu s Ivanem Hlinkou na hrudi. Kluby napříč Tipsport extraligou, Chance ligou, 2. ligou a Univerzitní ligou nastoupí tentokrát ve svých soutěžních zápasech konaných od 26. ledna 2020 s podobiznou zvolené legendy klubu na dresu. Ve speciální sadě dresů odehrají určený zápas a následně se dresy budou dražit. Výtěžek poputuje na Nadační fond Ivana Hlinky.

Začátek akce je naplánovaný na 26. ledna, kdy by Ivan Hlinka oslavil 70. narozeniny. Akci odstartují zápasy extraligy, v následujících dnech se přidají další ligy. HC Stadion Vrchlabí tyto speciální dresy nasadí na zápas s Děčínem ve středu 29.ledna od 18 hodin.

Více informací si můžete přečíst na webových stránkách projektu, najdete tam i přehled legend jednotlivých klubů: Legenda legendám a profil FB profil.

Detailní informace o naší legendě vám přineseme v rozsáhlejším článku před samotným zápasem, kde se dozvíte i detaily dražby dresů.