HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí přivítá Buldoky z Řisut
Preview k zápasu

Vrchlabí přivítá Buldoky z Řisut

Raina Tomanová

HC Stadion po středeční prohře v Trutnově seskočil na druhé místo v tabulce. HC Řisuty jsou na osmém místě, na kontě mají pouhé čtyři body. Tito dva soupeři se proti sobě postaví v letošní sezoně poprvé.

HC Stadionu po prohře s Trutnovem skončila série vítězných zápasů. Ve středečním derby sice těsně vedl 1:0, nakonec ale Trutnov zabral a obrátil skóre ve svůj prospěch. Předtím ale Vrchlabí pětkrát zvítězilo, naposledy před domácími diváky vyškolil Vlky z Jablonce a vyhrálo 10:3.

HC Řisuty v 7. kole nestačily na Děčín a při gólové přestřelce prohrály 6:8. Vítězně pro ně skončil pouze zápas proti Jablonci, který Buldoci porazili 4:2. Ostatní zápasy pro ně skončily prohrou, jeden bod si připsali za prohru v samostatných nájezdech proti Nové Pace.

Na sobotní zápas jste všichni srdečně zváni. Odehraje se tradičně od 18. hodin na vrchlabském zimním stadionu.