HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí nastoupí proti Dvoru Králové

Vrchlabí nastoupí proti Dvoru Králové

01.09.2019

V pěti přípravných zápasech pouze jediná výhra - to je prozatimní vizitka HC Stadionu, který na domácím ledě v úterý přivítá "souseda" ze Dvora Králové.
HC Rodos má za sebou zatím tři přátelská utkání, dvě z nich skončila vítězně.

HC Rodos začal s přípravnými zápasy 22. srpna. To se utkal Dvůr s Jabloncem nad Nisou, který přestřílel poměrem 9:7. Hattrickem se blýskl Patrik Fořt, který dříve nastupoval za Vrchlabí. Další zápas odehráli dvorští proti Nové Pace, které podlehli 2:3 v prodloužení. Poslední odehraný zápas ale dopadl pro Rodos vítězně, před domácími diváky zvítězil nad soupeřem z Chrudimi poměrem 6:2, kdy čtyři branky dokázali vstřelit ve třetí třetině.

HC Stadion má za sebou utkání pět, ale pouze jednou dokázal vyhrát - a to proti Jablonci nad Nisou, který prohrál na svém ledě 1:4. V ostatních zápasech se Vrchlabí nedařilo. Dva zápasy se Šumperkem skončily neúspěchem - poprvé HC Stadion padl u nich 1:7 a podruhé v posledním odehraném zápase před domácím publikem 2:4.V Nové Pace stejně jako Dvůr Králové vrchlabští padli v prodloužení 3:4.

Zápas se odehraje v úterý 3. září od 18. hodin na vrchlabském zimním stadionu.