HC Stadion Vrchlabí – Třetí utkání semifinále odehraje HC Stadion na domácím ledě
Preview k zápasu

Třetí utkání semifinále odehraje HC Stadion na domácím ledě

16.03.2019
Lucie Horčičková

V neděli 17. března 2019 odehraje HC Stadion Vrchlabí na domácím ledě třetí utkání proti Kolínu, tak neváhejte a přijďte si pořádně zafandit. Stav série je nyní 1:1.
K tomuto zápasu jsme si pro Vás připravili soutěž “BARELY”, ve které si 4 vybraní soutěžící zasoutěží o dárkové balíčky od partnera utkání, kterým je V&T.

První zápas semifinále odehrál Stadion proti Kolínu na domácím ledě ve středu 13. března 2019, ze kterého si odvezl Kolín výhru 6:4.
To si ale HC Stadion Vrchlabí nenechal líbit a hned v dalším utkání, ke kterému zavítal do Kolína, vrátil Kozlům 6 branek. Góly dávali Jan Berger, Pavel Mrňa, Martin Vágner, Štěpán Havránek, Patrik Urban a Aleš Půlpán. Za Kolín se podařilo skórovat pouze Michalovi Procházkovi během třetí třetiny. Stav utkání tak skončil 6:1 a Stadion vyrovnal skóre na 1:1.

!!!UPOZORNĚNÍ PRO FANS SC KOLÍN:
Z důvodu zamezení střetu Fans Vrchlabí a Fans Kolína (vulgární nadávky, vyhrožování, osobní střety) bude na zbývající domácí utkání play-off HC Stadionu Vrchlabí na zimním stadionu ve Vrchlabí, otevřen boční vchod ( z ulice Hálkova) pro vstup do prostor zimního stadionu. Tento vchod bude po ukončení zápasu, zároveň i východem pro Fans SC Kolín. Pokladna v tomto prostoru bude otevřena od 16:30.
Děkujeme za pochopení, vedení HC Stadionu Vrchlabí