HC Stadion Vrchlabí – K poslednímu zápasu základní části vyjíždíme do Letňan
Preview k zápasu

K poslednímu zápasu základní části vyjíždíme do Letňan

Vendula Sahánková

Poslední zápas základní části odehraje HC Stadion Vrchlabí na ledě letňanských Letců v Praze již toto úterý 26.2.2019 od 18:00.

HC Letci Letňany jsou v současné době na posledním místě s 22 body. V posledním zápase prohráli s jabloneckými Vlky 0:5 a v předchozím zápase 2:3 na samostatné nájezdy proti Nymburku. Jejich nejlepším hráčem dle kanadského bodování je Tomáš Fabiánek s 19 body (8 za góly a 11 za asistence ve 35 zápasech), hned za ním je Jaroslav Chlouba s 19 body (5 gólů a 14 asistencí ve 28 zápasech).

Vrchlabskému celku se v posledních dvou zápasech nevedlo a oba prohráli. V sobotním domácím zápase podlehli týmu ze Dvora Králové nad Labem 2:3, kdy obě vrchlabské branky vstřelil Jaroslav Bednář. V předchozím zápase, který se odehrál o týden dříve, prohráli s HC BAK Trutnov 2:4. Zde góly za HC Stadion vstřelili Půlpán a Hlinka.

Těšíme se na vaši účast na letňanském zimním stadionu a pokud se nechystáte do Prahy, tak u online přenosu.