HC Stadion Vrchlabí – Další utkání odehraje Stadion proti Vlkům z Jablonce
Preview k zápasu

Další utkání odehraje Stadion proti Vlkům z Jablonce

Lucie Horčičková

Ve středu 6. února 2019 čeká naše hokejisty napínavý souboj o první příčku tabulky s Jabloncem. Ten Stadionu se svými 67 body šlape na paty... Podaří se Stadionu nad rivalem z Jablonce zvítězit a udržet si tak první místo? Přijďte svůj tým podpořit již zítra od 18 hodin na vrchlabský zimní stadion.

HC Stadion Vrchlabí si již od poloviny prosince držel vítěznou vlnu... Tu ale přerušilo utkání s Nymburkem, odkud Stadion přijel domů s těsnou prohrou 2:3. Následující utkání odehrálo Vrchlabí opět venku proti Sokolovu. Nad ním se Stadionu podařilo opět zvítězit, a to díky jediné brance utkání, kterou se v poslední minutě třetí třetiny podařilo vstřelit Tomášovi Bláhovi.

HC Vlci Jablonec nad Nisou odehráli poslední utkání proti pražské Kobře, kterou porazili 5:2.
Tým spolu v této sezóně sehrály již tři vzájemná utkání. První utkání odehrálo Vrchlabí v rámci 3. kola v Jablonci, kde zvítězilo 5:2. Poté se na vrchlabském ledě představil Jablonec, který ale odjel domů s prohrou 2:4. Poslední utkání těsně prohrálo Vrchlabí 5:6 v Jablonci.