HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion zavítá do Sokolova
Preview k zápasu

HC Stadion zavítá do Sokolova

Raina Tomanová

Další vzájemný zápas mezi Vrchlabím a Sokolovem se odehraje již v sobotu 2. 2. 2019. První duel dopadl lépe pro Vrchlabí, které zvítězilo nejtěsnějším rozdílem 1:0. Oba dva týmy jsou na vrcholu tabulky ve svých skupinách.

HC Stadion Vrchlabí v minulém zápase po devíti vyhraných duelech skončil bez bodu. Proti Nymburku sice Vrchlabí dvakrát vedlo, nakonec ale soupeř dokázal zápas otočit a zvítězil 3:2. Předtím se ale Stadionu velice dařilo a zaslouženě je na 1. místě v tabulce.

HC Baník Sokolov se také vyhřívá na prvním místě. Ve středečním zápase zvítězil nad Bílinou vysoko 9:2. Předtím ale získal pouze bod v zápase proti Trutnovu, kde prohrál v prodloužení. Také Baník má za sebou dlouho šňůru vítězství, měsíc ho nikdo neporazil.

Zápas se odehraje v Sokolově na zimním stadionu od 17:30. Který z vedoucích týmů přidá další body do tabulky?