HC Stadion Vrchlabí – Středeční zápas bude v duchu derby!
Preview k zápasu

Středeční zápas bude v duchu derby!

11.12.2018
Lucie Horčičková

Ve středu 12.12.2018 čeká HC Stadion Vrchlabí derby proti rivalovi z nedalekého Trutnova. Přijďte si zítra pořádně zafandit a pomoci našim hokejistům zvítězit.
Na našem Facebooku stále probíhá tipovací soutěž o cenu od partnera utkání, kterým je firma Meritor. Tipovat můžete do středy 12.12.2018 do 18:00 - tipuje se výsledek po základní hrací době.

Po sérii 5 proher se Stadionu podařilo porazit pražskou Kobru 1:0 a v posledním odehraném zápase uspět nad Sokolovem, nejlepším celkem skupiny Sever, 1:0. Jediný gól utkání padl v čase 39:13, jehož autorem byl domácí Jiří Vašíček. Vrchlabí je nyní opět na druhém místě tabulky s 41 body a na první Jablonec ztrácí 4 body.

Rivalovi z Trutnova se zatím od začátku sezony příliš nedaří...Z 22 odehraných utkání má na svém kontě pouze 8 výher a je nyní na předposlední příčce tabulky s 24 body.
Poslední dvě utkání odehrál Trutnov proti Jablonci, který se mu podařilo porazit na domácím ledě 4:1 a poté sehrál utkání proti týmu z Řisut, se kterými prohrál 5:7.

Týmy se spolu letos setkali již čtyřikrát - dvakrát během přípravy, kdy nejprve zvítězilo Vrchlabí v Trutnově 5:2 a následně ve Vrchlabí, odkud si odvezl výhru 4:2 Trutnov. Poté se spolu celky utkaly již dvakrát během základní části - v rámci 5. a 13.kola. První utkání se odehrálo na vrchlabském ledě, kde zvítězilo domácí Vrchlabí 5:1 a druhé v Trutnově, kde si výhru také nechal domácí tým a Vrchlabí tak odjelo s prohrou 7:0.