HC Stadion Vrchlabí – INFORMACE PRO FANOUŠKY!!!!!!
Tiskové zprávy

INFORMACE PRO FANOUŠKY!!!!!!

25.09.2018
Daniela Udatná

Vážení fanouškové hokeje,
dne 26.09.2018 odehraje HCSV na domácím ledě další derby s HC BAK Trutnov.
Dovolujeme si Vám k tomuto zápasu napsat následující informace:

Pro vrchlabské fanoušky budou otevřeny dvě pokladny u hlavního vchodu na ZS a to již od 16:15 hod.
Pro hosty z Trutnova jsme vyčlenili vlastní vchod s pokladnou, a to z boční strany zimního stadionu - ul. Hálkova, který bude otevřen od 16:30. Vše bude důkladně označeno.
Prosíme všechny fanoušky, aby přišli na utkání o něco dříve, protože u vstupu budou probíhat osobní prohlídky. Je to z toho důvodu, že se jedná o historicky vyhrocený zápas. Posílena bude také pořadatelská služba přímo uvnitř zimního stadionu. Stejně tak vnímají toto utkání jako rizikové i státní orgány a také z jejich strany budou provedena organizační opatření ke klidnému průběhu zápasu.

Zároveň bude probíhat tipovací soutěž na výsledek utkání po základní hrací době. Po skončení zápasu bude vítěz TIPOVACÍ SOUTĚŽE zveřejněn na našem FB a www a zároveň vyrozuměn telefonicky.

Ve středu pro Vás máme ve druhé třetině připravenou i hru, takže se máte na co těšit.

Tak neváhejte a přijďte zafandit!!!!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!!

ŽÁDÁME VELMI DŮRAZNĚ VŠECHNY FANOUŠKY, ABY SE ZDRŽELI VHAZOVÁNÍ JAKÝCHKOLIV PŘEDMĚTŮ NA LED (KELÍMKY, ZAPALOVAČE, PROPISKY…..APOD). DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ČSLH TVRDĚ TRESTÁ VEŠKERÁ TATO PROVINĚNÍ A JELIKOŽ JE PROSTOR LEDOVÉ PLOCHY MONITOROVÁN, PŘÍPADNÝ FINANČNÍ POSTIH (OD 5.000 KČ A VÝŠE..) PŘIPADNE NA NEUKÁZNĚNÉHO FANOUŠKA!!!!!
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ