HC Stadion Vrchlabí – Vyjádření

Vyjádření

17.02.2018
Daniela Udatná

Dnešní zápas v Trutnově měl velice nepříjemnou noční nebo spíše ranní předehru.
Nějaký "pseudopříznivec" našeho klubu ošklivě vyzdobil stadion v Trutnově.

Vedení klubu HC Stadion Vrchlabí s takovýmto činem absolutně nesouhlasí a distancuje se od něj.

Dosud jsme se s takovýmto činem nikdy nesetkali a zároveň doufáme, že to bylo naposledy.
Vedení HC Trutnov předalo celou věc policii, my s tím plně souhlasíme a budeme plně nápomocni při odhalování pachatele. Doufáme, že viník bude nalezen a spravedlivě potrestán.

Vyjádření Jiřího Jakubce - jednatele klubu:
"Ihned potom, co jsem byl informován o tomto činu, jsem se spojil se zástupci našeho fanklubu. Nikdo o této akci nevěděl.
Samozřejmě neznám všechny lidi z kotle, ale ty, které znám, nemají tak chorý mozek, aby je napadl takovýto idiotský čin.
Je to hrozná škoda, protože nápad se surikatami ve Dvoře a se slonem v Trutnově byl skvělý. Tohle je naprostá ubohost, která zbytečně poškodila předzápasovou atmosféru a trochu shodila i činnost našich Supras.
Doufám, že viník bude nalezen. Pokud zjistíme jakoukoliv informaci, která by mohla pomoci k jeho odhalení, tak ji okamžitě předáme policii.
Pojďme si nezkazit náladu takovou blbostí a pořádně si užít dnešní derby."