HC Stadion Vrchlabí – O SOBOTNÍ ZÁPAS JSME PŘIŠLI, SLÍBENÉ AKCE ZŮSTÁVAJÍ!!!

O SOBOTNÍ ZÁPAS JSME PŘIŠLI, SLÍBENÉ AKCE ZŮSTÁVAJÍ!!!

03.12.2017
Daniela Udatná

Sobotní zápas s Bílinou byl, bohužel, zrušen, vy ale o slíbené nepřijdete.

Mikuláš chodí 5.12., ale my jsme se rozhodli, že ho ještě jednou oslavíme při derby se Dvorem Králové 6.12.2017

Těšit se můžete i na jeho pomocníky čerta a anděla. Vyfoťte se během zápasu s touto partou, označte nás na Vaši fotce na Facebooku nebo Instagramu a my nejoriginálnějšího z Vás odměníme tričkem HCSV při dalším domácím zápase.

Po skončení zápasu budou mít děti možnost vyfotit se také s hráči našeho A-týmu, kteří jim podepíší i týmové kartičky, jak jsme slíbili po zrušeném lampionovém průvodu.

Dále je pro Vás připravená avizovaná akce pro ženy, kterou nám Bílina sice překazila - ale my se nedáme :). Před zimním stadionem bude ve středu možnost zakoupit si nové tričko HCSV. Ke kterému obdržíte i vstupenku na derby. Po zápase si ho vezměte na sebe a těšte se na společnou fotku žen s celým A týmem.

Nepřijdete ani o soutěž "Hod pukem na střed ledové plochy".
Kupte si za 20,- puk a vhoďte jej po vyzvání směrem ke středu.
Partnerem středečního utkání bude skiareál Špindlerův Mlýn, který do soutěže vložil hlavní cenu.
Vyhrát můžete:
1. místo - 4 jednodenní skipasy
2. místo - tričko HCSV s novým logem a plakát A-týmu
3. místo - šálu HCSV s novým logem a plakát A-týmu

Taky už se nemůžete dočkat?