HC Stadion Vrchlabí – Kobra nemá co ztratit, půjde do zápasu naplno, říká Adam Jandejsek
Rozhovory

Kobra nemá co ztratit, půjde do zápasu naplno, říká Adam Jandejsek

15.03.2017
Raina Tomanová

Třetím zápasem mezi Vrchlabím a Kobrou Praha pokračuje druhé kolo play-off. Odehraje se na pražském stadionu, kam HC Stadion zajíždí. Vrchlabí se vedení ujalo hned v prvním zápase, ve kterém Kobru porazilo těsně 4:3 v prodloužení. Před domácími diváky ukořistilo vítězství 6:3 a zítra může sérii na ledě soupeře ukončit.

Po utkání jsme si k rozhovoru přizvali Adama Jandejska, který si v zápase připsal dva body. Ve 13. minutě otevřel skóre utkání a ve třetí třetině přidal čtvrtou branku domácích.

Jak bys celkově zhodnotil zápas?

„Do utkání jsme nevstoupili tak, jak bychom si představovali. Kobru jsme pouštěli do gólových šancí. V první třetině se nám podařilo srovnat, což nás uklidnilo. Druhá třetina byla vyrovnaná. Ve třetí se nám podařilo gólově odskočit a zápas v klidu dohrát."

Co říkáš na diváckou kulisu?

„Diváci byli super, přišli opět v hojném počtu. Za to jim patří poděkování."

Co jste si řekli před třetí třetinou, která nakonec rozhodla?

„Že musíme pokračovat stále v naší hře. Dávat puky jednoduše z našeho obranného pásma a vyvarovat se zbytečným faulům."

Jaká je strategie na možná poslední zápas této série?

„Strategie se nebude nijak lišit od ostatních utkání. Přistoupit k tomu zodpovědně a nemyslet si, že je konec série. Kobra nebude mít co ztratit, půjde do toho naplno. Čeká nás velmi těžké utkání."

Třetí utkání série se odehraje v Praze na zimním stadionu Kobry ve čtvrtek od 18. hodin. Opět vyjíždí fanklubácký autobus, událost najdete na facebooku.