HC Stadion Vrchlabí – Poslední venkovní utkání v základní části odehraje Stadion na ledě Sokolova
A Team

Poslední venkovní utkání v základní části odehraje Stadion na ledě Sokolova

17.02.2017
Alan Šrámek

Základní část se blíží ke svému zdárnému konci a na vrchlabské hráče čeká poslední venkovní utkání v rámci pětatřicátého kola. Horalé se představí po čtyřech předchozích vítězství na ledě posledního Sokolova v sobotu 18.2. od 17:30.

HC Stadion Vrchlabí - Stadion má jistou čtvrtou příčku, zaútočí na třetí Klatovy?

Vrchlabí se po nepříliš přesvědčivých výkonech herně zvedá. Poslední čyři duely dokázali hokejisté z Krkonoš dotáhnout do vítězného konce a najisto si zajistili čtvrtou pozici, která zaručuje začátek následného Play Off na vlastním ledě. V posledních duelech si Vrchlabí dokázalo poradit nejprve s Trutnovem a poté s Řisuty. Ve velmi důležitém dvojzápase o čtvrou příčku bralo body Vrchlabí proti těžkému soupeři z Klášterce. Nyní však má na dostřel třetí Klatovy, které mají dvě kola před koncem náskok dvou bodů. Tak se nechme překvapit, jak to nakonec dopadne.

HC Baník Sokolov - Vybojuje Baník body v posledním domácím střetnutí?

Baník začal sezónu dobrými výkony, avšak postupem času se dostal až na samý chvost tabulky. Sokolovu se sezóna vůbec nevydařila a momentálně jsou po čtyřiatřicátém kole na čtrnácté příčce s rovnými dvaceti body. Sokolovští hrají již druhou sezónu s finančním minimem a soutěž odehrávají víceméně s vlastními odchovanci, či hráči juniorského věku. Naposledy Baník naplno bodoval dvě kola zpět proti Bílině, kterou dokázal porazit na svém ledě poměrem 3:2. Následné kolo je však vrátil zpět na zem Děčín, který doma nasázel Baníku kanára. Sokolov bude řešit co dál s nastalou situací, jelikož tabulkové zlepšení již není možné a Sokolov čeká baráž s Technikou Brno a Jindřichovým Hradcem. Nicméně Baník nedá Vrchlabí nic zadarmo a určitě se bude chtít poprat o body.

Základní informace

Rok založení klubu: 1945

Klubové barvy: černá, žlutá
Webové stránky: http://www.hcsokolov.cz

Vedení klubu

Předseda: Václav Dobřemysl
Sportovní manažer: Jaromír Carvan
Sekretář: Karel Makovec
Ekononom: Lada Veinholdová

Realizační tým

Hlavní trenér: Jiří Parkmann
Vedoucí mužstva: Miroslav Diblík

Poslední vzájemné utkání

Naposledy se oba celky střetly v rámci šestadvacátého kola na ledě Vrchlabí. Sokolov na tento duel nebude vzpomínat v dobrém, jelikož si z Vrchlabí odvezl příděl v podobě jedenácti branek.

Sobota 7.1.2017, 26. kolo: HC Stadion Vrchlabí - HC Baník Sokolov 11:0 (4:0, 5:0, 2:0)Utkání pětatřicátého kola se odehraje na zimním stadionu v Sokolově 18. 2. 2017 v 17:30.