HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí se chystá do Klatov

Vrchlabí se chystá do Klatov

24.01.2017
Jana Poskerová

Počtvrté se v základní části potká HC Stadion Vrchlabí s týmem SHC Klatovy, zatím vychází ze vzájemné bilance zápasů lépe Vrchlabí a další body by do tabulky jen přivítalo.

Na Vrchlabské hráče nyní čekají čtyři zajímavé zápasy, kromě tradičního derby s Trutnovem, se hokejisté pojedou porvat o body do Klatov, v sobotu 28.1. budou hostit pražskou Kobru a jako perlička je čeká neoblíbené malé hřiště v Jablonci. První přichází na řadu zápas proti Klatovům.

Vrchlabí dokázalo Klatovy porazit v obou zápasech na domácím ledě, jednou to bylo 5:2, podruhé 3:0. Při odvetě v Klatovech však domácí tým porazil vrchlabské hráče 5:3.

V současné době za sebou Vrchlabí nemá úplně přesvědčivé výsledky, ale stále se drží na 4. místě se 47 body. Klatovy jsou na tom daleko lépe, jsou na 2. místě s 56 body a šlapou na paty první Kobře, která má bodů 58.

Zápas začíná v 18:00 hodin v Klatovech, nebo na onlajnu.