HC Stadion Vrchlabí – Kometa Brno pořádala Vánoční turnaj

Kometa Brno pořádala Vánoční turnaj

26.12.2016
Jana Poskerová

Předvánoční čas využila HC Kometa Brno k uspořádání Vánočního turnaje pro ročník 2008 ve Vrchlabí v termínu 22. - 23.12.

K turnaji se sjely týmy HC Kometa Brno A a B, HC Sparta Praha A a B, HC Slovan Bratislava A a B, HC Hvězda Praha a HC Stadion Vrchlabí. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, v základní skupině se hrálo ve čtvrtek, v pátek už čekaly semifinálové boje a utkání o medajle.

HC Vrchlabí se ve čtvrtek utkalo se Slovanem, s Kometou a Spartou. Díky jedné výhře v zápasech a bodech za doplňkové soutěže postoupili domácí rovnou do semifinále.

V pátek se postavili proti Slovanu Bratislava, zápas kluci prohráli a tak je čekal boj o 3.místo, tady se potkali s druhým týmem Slovanu Bratislava. Hostující tým domácí přehrál a HC Stadion Vrchlabí tak skončil na nepopulárním 4.místě.

I tak si ale hráči zaslouží pochvalu, stejně tak jako pořadatelé, kteří vrchlabský zimák využili již potřetí pro pořádání mládežnického turnaje.