HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí hostí Vlky z Jablonce
Preview k zápasu

Vrchlabí hostí Vlky z Jablonce

26.09.2016
Jana Poskerová

Ve sváteční středeční podvečer se na vrchlabském stadionu odehraje první místní derby. Ve čtvrtém kole se proti sobě utkají týmy HC Stadion Vrchlabí a HC Vlci Jablonec.

Po třech odehraných kolech mají domácí na svém kontě šest bodů ze zápasů proti Klatovům a Bílině, třetí zápas vrchlabskému týmu nevyšel, Kobra Praha si ponechala body na svém ledě.
Hosté z Jablonce prohráli v prvním kole s týmem z Klášterce, druhé kolo se Sokolovem rozhodovaly až samostatné nájezdy, ze kterých vyšli vítězně Vlci, tři body si připsali až ve třetím kole, kdy porazili Děčín.

Pro Vrchlabí představuje jablonecký tým silného soupeře, zvláště na jeho domácím ledě, kde vrchlabským hráčům malé kluziště nesedí. Ale domácí mají svému soupeři co oplácet. V posledním play-off to byl právě jablonecký tým, který Stadionu ukončil sezónu, (3:1 na zápasy). V základních kolech na svém ledě Vlci zvítězili 4:2, při odvetě ve Vrchlabí rozhodly ve prospěch Vlků samostatné nájezdy 6:7.

Předpokládaná sestava HC Vlci Jablonec: Stejskal - Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Bílek, Pulec - Šulc, Bříška, Tondr - Nevyhoštěný, Havlas, Gecko - Mulač, Brokeš, Frk - Cadrik, Homolka, Peřina.

Zápas začíná v 18:00.

Foto Petr Kraus