HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion poprvé na ledě soupeře
A Team

HC Stadion poprvé na ledě soupeře

22.09.2016
Raina Tomanová

V poslední zářijovou sobotu se vrchlabský klub představí poprvé v nové sezoně na ledě soupeře. Zajíždí do Prahy, kde se utká o další body proti Kobře.

Pražský tým má po dvou odehraných kolech na kontě tři body. Ty získala Kobra v zápase proti Děčínu, kdy dokázala otočit stav utkání a zvítězila 4:1. Vstup do sezony se ale pražskému klubu nepovedl, na vlastním ledě podlehla Kobra soupeřům ze Sokolova stejným výsledkem 1:4. Ve třetím kole tak budou bojovat o další body.

HC Stadion naopak začal sezonu dvěma výhrami a prozatím vévodí tabulce. Před domácími diváky smetl soupeře z Bíliny poměrem 10:5 a snadno si Vrchlabí poradilo také s Klatovy, které hostilo ve druhém kole. Tentokrát domácí zvítězili 5:2. Přibudou Vrchlabí další tři body po zápase s Kobrou Praha?

Třetí kolo se odehraje na zimním stadionu Kobry Praha v sobotu od 18 hodin.