HC Stadion Vrchlabí – V prvním ostrém zápase přivítá Vrchlabí Bílinu

V prvním ostrém zápase přivítá Vrchlabí Bílinu

13.09.2016
Raina Tomanová

Středečním podvečerem začne pro HC Stadion Vrchlabí další hokejová sezona. Jako první soupeř se představí hráči z Bíliny.

Vrchlabí má za sebou několik přípravných zápasů, ve kterých si prověřilo svou formu na nadcházející utkání. Ze sedmi zápasů se však radovalo z výhry pouze třikrát a to nad Trutnovem, Hronovem a Viikingit edustus. Naopak HC Stadion neudržel krok s Kolínem a to dokonce dvakrát, Litoměřicemi a juniory z Hradce Králové.

Obranné formace však v úvodním utkání nové sezony nebudou kompletní. Jiří Jakubec sdělil, že z různých důvodů nenastoupí několik hráčů. Počítá se s nimi však v základní sestavě a určitě za HC Stadion nastoupí. Jedná se o Tomáše Tržického, který prozatím nemá vyřízené střídavé starty, Tadeáš Hejda musí doléčit zraněný kotník a Martin Matějček je v disciplinárním řízení. V útoků však nastoupí všichni hráči.

Zápas začíná v 18 hodin na vrchlabském stadionu a pro všechny opravdové fanoušky je povinnost přijít fandit v prvním domácím utkání sezony!