HC Stadion Vrchlabí – Soutěže HC Krkonoše pomalu končí
Junioři

Soutěže HC Krkonoše pomalu končí

Jana Poskerová

S přibývajícím časem ukončují pomalu hokejovou sezónu týmy HC Krkonoše.

Prvním víkendem v březnu skončily mistrovské zápasy pro juniory, přípravku 2007 a přípravku 2008.
Junioři se ve své soutěži Liga juniorů umístili mezi 10 soupeři na 8.místě se 40 body.
Kategorii staršího dorostu ještě čekají v nastavbě dva zápasy, ale už nyní je jisté, že obhájili soutěž pro další sezónu.
Mladší dorost také ještě hraje, v současné době je v nastavbové části na 5.místě.
Týmy 8. a 6.třídy pokračují v soutěži až do 19.3. Týmy 7. a 5. třídy čeká poslední zápas tuto sobotu. Do 20.3. bude na ledě také nejstarší přípravka, tedy ročník 2006, který po vánocích přešel na velké hřiště.
Poslední mistrovské zápasy odehrály také týmy přípravky 2007 a 2008. Tady se tabulky nevedou. Za pochvalu stojí výkon nejmladší kategorie, kde kluci ve dvanácti zápasech 9x zvítězili.