HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí doma přivítá Kobru Praha
Preview k zápasu

Vrchlabí doma přivítá Kobru Praha

11.01.2016
Raina Tomanová

Dohrávka 23. kola se odehraje na vrchlabském ledě již ve středu. V něm se střetne domácí tým s Kobrou Praha. První vzájemný duel dopadl lépe pro vrchlabské hráče, kteří na ledě Kobry zvítězili poměrem 7:5.

Hosté, které HC Stadion přivítá na svém ledě, v posledním odehraném utkání porazili rivala z Kolína poměrem 4:3 a připsali si tak tři body. Kobra Praha je aktuálně na šestém místě a pouhé čtyři body je dělí od vrchlabského týmu. V prvním zápase letošního roku se dobře podařilo udolat Baník Sokolov poměrem 6:3. V prosinci odehrála Kobra Praha čtyři utkání, tři z nich dopadly vítězně. Pouze proti Buldokům z Řisut se Kobře nepodařilo bodovat a odjížděla s prohrou 3:2. Zítřejším vítězstvím může Kobra navázat na předchozí výhru a dotáhnout se na vrchlabského soupeře.

Domácí jsou na pátém místě s 51 body. Pokud ve středečním zápase prohrají, jejich soupeř je bude mít nadosah. Proto se očekává litý souboj. Vrchlabí odehrálo poslední utkání v sobotu, kdy přivítalo Baník Sokolov. Proti hostům se vrchlabským střelecky příliš nedařilo, nakonec ale soupeře udolali poměrem 3:0. Dva body získal HC Stadion ve 25. kole a zároveň prvním v roce 2016 za výhru v prodloužení proti Žďáru nad Sázavou. Předtím ale poznali porážku a to dokonce třikrát za sebou proti Táboru, Nymburku a Řisutům. Ve středu mohou přidat další body a uniknout tak dotírající Kobře.

Další domácí utkání se odehraje ve středu od 18 hodin. Znovu přijďte podpořit svůj tým v honbě za dalšími důležitými body!