HC Stadion Vrchlabí – Poslední zápas HC Stadionu letošního roku bude proti Kobře Praha
Preview k zápasu

Poslední zápas HC Stadionu letošního roku bude proti Kobře Praha

18.12.2015
Raina Tomanová

Na led HC Stadionu zavítá pražský tým, se kterým Vrchlabí sehrálo první vzájemné utkání v září. V něm hosté nad Prahou zvítězili 5:7 a tímto vítězstvím Vrchlabí začalo sérii pěti výher.

Hosté z Prahy přijedou do Vrchlabí zvítězit a v odvetném zápase bodovat. Aktuálně se usídlili na 6. místě v tabulce a na kontě mají 41 bodů. V posledních pěti zápasech se Kobře bodově dařilo, zvítězit se jí nepovedlo pouze v zápase proti Buldokům z Řisut, kteří ji porazili na svém ledě 3:2. S Táborem si Kobra poradila jen s těsným rozdílem, zato v Nymburce domácím nastřílela čtyři branky a sama pustila pouze jedinou. Na vrchlabském ledě se bude o tři body bojovat naplno a Kobra se bude chtít bodově přiblížit první pětici v tabulce.

Vrchlabskému týmu se v prosincových zápasech nedaří. Za poslední tři kola bodoval pouze v utkání na ledě ve Slaném, kde ale podlehl Buldokům v prodloužení. Následná utkání již nepřišla ani jeden bod. Před domácími diváky proti Nymburku dokázal HC Stadion vstřelit pouze jedinou branku, proti Táboru neskóroval ani jednou a odvezl si prohru 2:0. Podaří se Vrchlabí po třech nevydařených zápasech vyhrát proti Kobře Praha, kterou již v letošní sezoně porazilo?

Zápas začíná na vrchlabském stadionu v sobotu od 17 hodin. Přijďte si užít poslední zápas letošního roku, stres z nakupování a úklidu nechte doma, kluci budou potřebovat vaši podporu!