HC Stadion Vrchlabí – Výběrový turnaj ročníku 2001

Výběrový turnaj ročníku 2001

09.11.2015
Jana Poskerová

Zástupci ročníku 2001 se v neděli 8.11.2015 účastnili turnaje v Jaroměři, kde proti sobě nastupují hokejisté napříč kluby, kteří prezentují svůj kraj.

Za HC Krkonoše se účastnili: Miky Pluháček, Martin Červíček, Páťa Matloch, Honza Mikysa a David Šebek. Kluci měli možnost si společně zahrát v jednom týmu s vybranými dalšími hráči z Královéhradeckého kraje, proti kterým jindy nastupují v soutěži.

Turnaj začal v 09:30 hod, kdy Královehradecký kraj nastoupil proti týmu výběrů z Libereckého kraje. Zápas to byl vyrovnaný, ale štěstí měl náš tým, když porazil hosty 3:2. Ze zápasu Libereckým a Ústeckým krajem vyšel vítězně Ústecký kraj.

Boj o pohár tedy svedly vítězné týmy. Ačkoliv ústecký výběr zpočátku vyhrával, naši kluci se do toho pustili a v poslední třetině se dostali do vedení. Zaslouženě tak tento turnaj vyhráli a odvezli si odtud pěkný pohár.

Zpracováno z podkladů Věry Matlochové