HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí posílí útočník Petr Přeučil

Vrchlabí posílí útočník Petr Přeučil

21.08.2007
Václav Havlas ml.

Z kádru Ústeckých Lvů přichází pod Krkonoše posílit Jeřábkovo mužstvo útočník PETR PŘEUČIL. „Bude u nás na roční hostování,“ sdělil sportovní ředitel Aleš Kmoníček na adresu 24letého centra.

Rodák z Mostu hrál až do 17 let v Litvínově. Pak strávil čtyři roky v kanadské juniorce, v roce 2001 jej draftovali New York Rangers v sedmém kole jako 206. celkově. Po návratu sehrál několik zápasů za Litvínov, aby zakotvil na rok v Ústí. Poté se snažil prosadit do kádru extraligového Vsetína, sehrál za ně ale jen 3 zápasy a zbytek sezony 2005/2006 strávil v Hradci Králové a Berouně, za který nastoupil na devítizápasové hostování. Loňský ročník Přeučil odehrál v Ústí nad Labem, kde v základní části nastoupil do 41 zápasů, ve kterých nasbíral 15 bodů za 5 gólů a 10 asistencí. V 11 utkání play off si žádný bod nepřipsal. V tomto týdnu se ve Vrchlabí objevil na zkoušku i obránce Bohdan Višnák, junior ze Slavie. Z Liberce pak přišli na výpomoc junioři Kajínek a Bezděk, protože extraligový tým se vzal sebou na soustředění do Švýcarska Bártu a Hracha. Ve Vrchlabí zkouší i juniora Sparty Krätzera.