HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí přijede Dvůr Králové

Do Vrchlabí přijede Dvůr Králové

22.09.2015
Jana Poskerová

Bývaly to se Dvorem derby, pak se cesty obou týmu rozešly, Vrchlabí zamířilo do II.ligy, Dvůr Králové zůstal v krajské lize. A ve středu se potkají na ledě Vrchlabí.

Pro Vrchlabí půjde o přípravný zápas, kde si opět vyzkouší nějakou natrénovanou taktiku a zároveň otestuje juniorské útočníky Ondřej Pannu (Pardubice) a Marka Pulkrába (Sparta), kteří by případně mohli ve Vrchlabí být na střídavé starty.
V sestavě Vrchlabí se určitě neobjeví jména jako Filip, či Mrňa, odpočívat bude také Jelínek.
Sestava: Abrahám - Matějček, Beneš, Jebavý, Kadavý, Chleborád, deCarvalo, Panna, Pulkráb, Jirků, Urban, Blažej, Krsek, Vacek, Srnský.
Petr Hlaváč: "Ve středu dostanou prostor hráči širšího kádru, kteří zatím nebyli vytížení. Těšíme se na pěknou návštěvu a doufáme, že diváci proti tradičnímu rivalovi vytvoří bouřlivou atmosféru, kterou bychom chtěli podpořit kvalitním výkonem."

Za to v dresu Dvora Králové přijedou na led svého již bývalého klubu Ondra Hamerský a Patrik Fořt, kterým by vedení HC Stadion Vrchlabí chtělo poděkovat za odvedenou práci ve třech předcházejících sezónách.

Foto Petr Kraus