HC Stadion Vrchlabí – Mladší dorost přivítal Pardubice k přátelskému utkání
Dorost

Mladší dorost přivítal Pardubice k přátelskému utkání

23.08.2015

Hráči mladšího dorostu na svém ledě přivítali Dynamo Pardubice "B", aby proti tomuto soupeři zúročili to, co se naučili několik hodin před zápasem.

V sobotu 22.08.2015 si tým mladšího dorostu (MD) HC KRKONOŠE udělal doslova hokejový den, kdy si vychutnal jak teorii, tak suchou přípravu i trénink na ledě. Všichni se sjeli do Trutnova na 10:30 hod, kde si kluci v klubovně pověděli něco o zápase, který měli před sebou, a pustili si video s hráči U16-extraligy. Zhruba po hodině odcházeli do kabiny, kde se rozcvičili a připravili na trénink na ledě. Potom následoval přesun do nedaleké Sokolovny na oběd a znovu do klubovny, kde se opět probírala teorie. Od 16:00 dorost přivítal na svém ledě HC DYNAMO PARDUBICE "B" k přátelském utkání. Náš tým předvedl pěknou 1.třetinu, ve které bylo jasně vidět, že kluci zúročili to, co se jim pouštělo na videu před zápasem. Pro mnohé hráče to bylo vůbec první utkání v MD, takže si museli rychle zvykat na tempo starších a zkušenějších. Dalo by se však říct, že svůj nástup zvládli. Již v první dvacetiminutovce se dostali do vedení a to jim vydrželo až do konce utkání. Druhá třetina byla sice výkonnostně slabší, ale ani to neohrozilo vítězství domácích. Po domluvě trenérů se kluci opět vzchopili a závěr utkání byl pro diváky i pro ně samotné doslova adrenalinem. Hostům se totiž podařilo snížit stav utkání na rozdíl jediné branky, takže se mnozí báli o udržení vítězného stavu. Hráči ale zabrali, padly ještě nějaké branky a konečný výsledek se vyhoupl na 8:5 pro domácí.

Vítězství si tedy domácí řádně vychutnali a unavení po celodenním hokejovém dni se rozjeli do svých domovů.

Fotografie z celého dne najdete na našem facebookovém profilu.