HC Stadion Vrchlabí – Stadion zajíždí do Žďáru k Plamenům

Stadion zajíždí do Žďáru k Plamenům

20.01.2015
Jana Poskerová

Ve středu čeká na Vrchlabí 26. kolo a zároveň výjezd do Žďáru nad Sázavou, kde už bude k odvětě připraven tým Plamenů.

Vrchlabí má za sebou tři nepřesvědčivé zápasy, kdy sice 2x vyhráli (Nymburk, Pelhřimov), ale v sobotu propadli v zápasu proti Bílině. Nyní na ně čeká silný soupeř, na který ještě Stadion nenašel recept. V loňské sezóně v základní části vrchlabští proti Plamenům dvakrát prohráli, poté se potkali v play-off, kdy Plameny také nezaváhaly. V říjnu 2014 přijely Plameny do Vrchlabí a zvítězily 7:3.

Žďár nad Sázavou vstoupil do nového roku také trochu rozpačitě. Ve standardním čase porazil pouze Jablonec, s Trutnovem a Nymburkem vyhrál v prodloužení a na Kobru nevyzrál vůbec (9:4).

Středeční podvečer ve Žďáru připraví jistě kvalitní zápas pátého se sedmým. Vrchlabí má momentálně 43 bodů a jedno utkání k dobru, Žďár je na sedmém místě s 37 body.

Počáteční hvizd bude v 18:00.