HC Stadion Vrchlabí – Další přípravné utkání je tu. Tentokrát na nymburském ledě.
Preview k zápasu

Další přípravné utkání je tu. Tentokrát na nymburském ledě.

03.09.2014
Alan Šrámek

Hokejisté Stadionu nastoupí k dalšímu přípravnému utkání. Tentokrát vyzvou modro-žlutý tým Nymburku, se kterým se utkali naposledy v rámci 21. kola druhé ligy v loňské sezóně.

HC Stadion Vrchlabí - Čtyři přípravná utkání, tři vítězství.

Stadionu se nevydařilo první vystoupení v přípravě, když si na ledě Kolína neporadilo s tamními hokejisty. Kolín zaslouženě zvítězil poměrem 5:3. To byla zatím jediná a poslední porážka v přípravě. Po zápase s Kozly následovalo domácí utkání s Jabloncem, které musely rozhodnout nájezdy, ve kterých bylo úspěšnější Vrchlabí. Na další samostatné nájezdy došlo o dva dny později, když vrchlabští hokejisté vrátili porážku Kolínu. Vrchlabí zvítězilo, po velmi dramatické třetí třetině, 5:4 po samostatných nájezdech. Na třetí vítězství v řadě navázali hráči modrobílého celku na ledě Jablonce nad Nisou, kde se jim po brankách Šťastného a Vlacha podařilo zvítězit 2:1.

Do vrchlabské branky se v posledním utkání postavil Jakub Neužil, kterého budou mít diváci možnost vídat celou příští sezónu v našem dresu.

NED Hockey Nymburk - Nevyzpytatelný celek se pokusí porazit Vrchlabí.

Středočeši sehráli své první přípravné utkání na ledě jabloneckých Vlků. Zásluhou nevydařené druhé třetiny, kterou Nymburk prohrál 4:0, se tak mohli radovat nakonec domácí z výhry 5:2. V druhém utkání si na svůj led pozval Nymburk juniorský tým Hradce Králové. Po debaklu 2:7 a dvou porážkách v přípravě, nebylo příliš veselo. Ovšem ihned v dalším zápase vrátili středočeši porážku Jablonci, kteří ho dokázali porazit na svém ledě 4:1. V posledním klání došlo na odvetné utkání s hradeckými juniory. I tentokrát se podařila úspěšná odveta. Nymburk zvítězil 4:1. Na vítězství se podílel dvěma asistencemi Lukáš Král, kterého znají velmi dobře fanoušci Stadionu z dřívějšího působení ve Vrchlabí.

Základní informace

Rok založení klubu: 1932
Klubové barvy: modrá, žlutá
Webové stránky: www.klub.nedhockey.cz

Vedení klubu

Prezident klubu: Tomáš Netík

Realizační tým

Hlavní trenér: Pavel Bičiště

Poslední vzájemné utkání

Oba celky se naposledy utkaly před Vánocemi loňského roku. Hrálo se ve Vrchlabské aréně, kde Stadion deklasoval svého soupeře vysoko 9:4.

Sobota 14. prosince 2013, 21. kolo: HC Stadion Vrchlabí - NED Hockey Nymburk 9:4 (2:2, 3:1, 4:1)

Předposlední přípravné utkání se odehraje na zimním stadionu v Nymburku 4.9.2014 v 18:00.

Foto: Petr Kraus