HC Stadion Vrchlabí – Ve druhém přípravném utkání se HC Stadion představí na domácím ledě
Preview k zápasu

Ve druhém přípravném utkání se HC Stadion představí na domácím ledě

24.08.2014
Raina Tomanová

Po prvním přátelském utkání proti Kolínu, ve kterém Kozlové překonali vrchlabské hráče poměrem 5:3, je na řadě další zápas před ostrým startem II. ligy. V úterý 26. srpna se na domácím ledě představí HC Stadion proti jabloneckým Vlkům.

Vrchlabí má za sebou pouze jeden přípravný zápas, a to proti Kolínu. Ačkoliv z kolínského ledu odjížděli jako poražení, zápas to byl z obou stran vyrovnaný. Nutno dodat, že pro Kozly to byl již čtvrtý přípravný zápas, pro vrchlabské hráče první zkouška proti soupeři. Střelci všech tří branek Vrchlabí se stali odchovanci zdejšího klubu.

Jablonečtí Vlci jsou s přípravou také mnohem dál než HC Stadion. Na kontě již mají pět zápasů, z toho ze čtyř vyšli jako vítězové. V posledním utkání podlehli Děčínu poměrem 5:3 a bylo to jediné jablonecké klopýtnutí. V předchozích zápasech se jim podařilo vždy zvítězit alespoň o dvě branky. Vrchlabské hráče tak nečeká lehký soupeř, mohou však mít více síly a energie Vlky porazit.

Rok založení klubu: 1996
Klubové barvy: modrá, bílá, černá
Webové stránky: www.hcvlci.cz

Prezident HC: Petr Cinibulk
Trenér “A“: Jiří Kubsch
Vedoucí družstva: Josef Březina
Kustod: Jiří Zeman
Lékař: Mudr. Pavel Šochman

Utkání se odehraje na vrchlabském zimním stadionu v úterý od 18:00 a všichni jste srdečně zváni.