HC Stadion Vrchlabí – Druhý zápas proti Žďáru

Druhý zápas proti Žďáru

08.03.2014
Jana Poskerová

Druhá série play-off začala v pátek ve Žďáru nad Sázavou a domácí hokejisté byli v tomto duelu úspěšnější a rivala z Krkonoš zdolali 7:2.

Série se však hraje na tři vítězná utkání a tak není zdaleka rozhodnuto. V první sérii zvládlo Vrchlabí postoupit po čtyřech zápasech, Žďár postoupil až po pátém utkání.

Ale jak řekl po pátečním zápase David Vondráček: "Nejsem si úplně jistý, proč jsme po suverenním nástupu ztratili náskok. Prostě se to stalo a nemá cenu se tím více zabývat. My musíme zapomenout a v neděli zabrat."

Druhý zápas začíná v neděli ve Vrchlabí tradičně od 18,00. A David dodává:"Určitě nás přijďte podpořit, slibuju, že dáme do hry všechno a uděláme vše proto, aby se série vyrovnala. Bude to dobrý zápas."

I v tomto zápase proběhne tradiční soutěž Hod pukem, v neděli se hází o pět cen, hlavní cenou je jazykový kurz školy Ovečka, další ceny věnovali Apolenka - prodejna vín a sýrů, music bar Zakopanej pes a HC Stadion Vrchlabí.

Pojďte s námi vytvořit modré peklo.