HC Stadion Vrchlabí – Přijďte povzbudit Stadion v posledním domácím utkání v roce 2013! Do Vrchlabí přijede Milevsko
A Team

20.12.2013
Tomáš Pavlík

V sobotním podvečeru uvidí vrchlabská Elektromont aréna již třiadvacáté kolo třetí nejvyšší soutěže v Česku. Tento zápas bude zároveň posledním utkáním horalů před vlastními diváky v tomto dobíhajícím kalendářním roce, tak přijďte povzbudit svými hlasivkami modro-bílé v honbě za dalšími důležitými body!

HC Stadion Vrchlabí - Vrchlabští sbírají body jako na běžícím páse a strmě stoupají tabulkou

Krkonošský celek funguje jako dobře namazaný stroj. V posledním utkání si opět připsal tři body, když si i díky hattricku Tomáše Šťastného poradil 6:4 s Pelhřimovem.

Vrchlabští zaujímají v druholigové tabulce skupiny Západ šestou příčku s 39 body a kladným skóre 85:65.

HC Milevsko 2010 - Jihočeši přijedou na sever v pozici nejhoršího týmu ligy

Svěřenci trenéra Jindřicha Zemana nastřádali v jednadvaceti odehraných zápasech pouhopouhých sedm bodů a krčí se tak na samém spodky tabulky.

Ve středu si Milevští odvezli prohru 4:1 z Kolína. Jedinou branku nejbližšího soupeře Vrchlabí vstřelil ve 23. minutě Záhora.

Rok založení klubu: 2010
Klubové barvy: modrá, zelená a bílá
Webové stránky: www.hcmilevsko2010.cz

Vedení klubu

Prezident klubu: Mojmír Šatava
Viceprezident: Stanislav Kázecký
Manažer: Bedřich Rybák
Předseda revizní komise: Marek Kafka

Hlavní trenér: Jindřich Zeman
Asistent trenéra: Michal Štych
Vedoucí družstva: Lubomír Jelínek
Kustod: Lubomír Jelínek
Kustod: Martin Novák

Poslední vzájemné utkání

První letošní utkání mezi dvěma zmiňovanými celky se konale na zimním stadionu Milevska, kde Vrchlabí zvítězilo 0:2, když se trefili Hamerský a Fořt.

sobota 5. října, 6. kolo: HC Milevsko 2010 – HC Stadion Vrchlabí 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Druholigové utkání Vrchlabí - Milevsko se hraje zítra. Úvodní buly vhodí rozhodčí do hry úderem 18. hodiny.