HC Stadion Vrchlabí – Natáhnou Vrchlabští svoji vítěznou sérii o další zápas? Pokusí se o to na ledě Pelhřimova
A Team

18.12.2013
Tomáš Pavlík

Rok 2013 se nezadržitelně blíží ke svému konci a na hokejisty Vrchlabí čeká dnes poslední venkovní utkání, než se nám sezona přehoupne do roku 2014. K dnešnímu duelu zajíždějí Vrchlabští do Pelhřimova, kde změří síly s tamním mužstvem.

HC Stadion Vrchlabí - Hokejisté Stadionu mají v posledních týdnech obrovskou formu, přetrhne se jejich vítězná série?

Vrchlabský tým v současné době poráží jednoho soupeře za druhým. Za posledních osm zápasů dokázali horalé sedmkrát zvítězit, když neporazili pouze Žďár nad Sázavou. Naposledy doma smetli devíti góly Nymburk

Stadion se díky šňůře vítězných utkání vyšplhal na šesté místo, ovšem i tak je tabulka hodně nečitelná, neboť mnoho týmů má rozdílný počet sehraných utkání.

HC Lední Medvědi Pelhřimov - Po prvním místu z úvodu soutěže sešup do středu tabulky

Lední Medvědi dokázali z prvních deseti zápasů osmkrát zvítězit, a když se utkali s Vrchlabím poprvé, byli v druholigové tabulce první. Dnes je však situace zcela jiná a Pelhřimovu patří osmá příčka, až tři body za Stadionem.

Svěřenci trenéra Martina Melouna naposledy potvrdili roli favorita na ledě posledního Milevska, odkud si odvezli výhru 3:7.

Týmové produktivitě vévodí s třiadvaceti body (16+7) Tomáš Plachý, jenž nastřílel i nejvíce branek.

Rok založení klubu: 1932
Klubové barvy: červená, bílá
Webové stránky: www.hokejpelhrimov.cz

Vedení klubu

Předseda klubu: Jiří Čekal
Generální manažer: Aleš Kučera

Hlavní trenér: Martin Meloun
Asistent trenéra: Jan Dvořák
Vedoucí družstva: Bohumil Mikula

Poslední vzájemné utkání

Poslední vzájemný souboj těchto dvou celků se odehrál 2. října ve Vrchlabí. Hostující Pelhřimov tehdy zvítězil 3:4

Středa 2. října, 5. kolo: HC Stadion Vrchlabí – HC Lední Medvědi Pelhřimov 3: (1:2, 1:1, 1:1)

Druhý souboj v této sezoně mezi celky Vrchlabí a Pelhřimova se hraje na ledě Ledních Medvědů dnes od 18 hodin.