HC Stadion Vrchlabí – K odvetnému zápasu k děčínským Medvědům
Preview k zápasu

K odvetnému zápasu k děčínským Medvědům

19.11.2013
Raina Jarošová

V dalším kole II. hokejové ligy vrchlabští hokejisté zavítají na led Medvědů z Děčína. Předehrávka 25. kola bude již druhý vzájemný zápas těchto soupeřů v sezoně, v osmém kole dokázal HC Stadion doma Medvědy porazit poměrem 4:2. Navíc oba týmy potřebují body, pokud Děčín vyhraje, bodově Vrchlabí dožene

Medvědi v posledním odehraném kole podlehli domácímu Sokolovu poměrem 6:2. V tabulce jsou nyní na 13. místě s 16 body za čtyři vítězství v základní hrací době, dva body dokázal Děčín urvat až v samostatných nájezdech v zápase proti Řisutám a další dva body byly za prohru v nastaveném čase.

Sestava týmu HC Děčín z minulého kola:

Šticha - (Formánek) – Hříbal, Procházka, Kaltenböck, Motejlek, Saska, Molnár, Zdvořáček – Faigl, Oliverius, Zika - Šetka, Merta, Kuchynka - Racek, Chládek, Müller

Vedení klubu

Generální manažer: Jan Havlíček
Sekretariát klubu: Martin Pošusta

Hlavní trenér: Karel Chládek
Asistent trenéra: Jiří Merta
Masér: Jozef Klein

HC Stadion Vrchlabí je pouze o dvě příčky výše než jeho soupeř. V posledním zápase se zajíždělo do Klášterce nad Ohří, kde Vrchlabí dokázalo vyhrát až v prodloužení a přivezlo si jeden bod navíc. Za pět vítězných zápasů a body za výhru v samostatných nájezdech a prodloužení má Vrchlabí 19 bodů a nachází se na 11. místě. Oba týmy tak potřebují všechny tři body jako sůl, můžeme tak očekávat vyrovnané utkání na obou stranách.

Sestava týmu HC Stadion Vrchlabí z minulého kola:

Pavelka – Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Kolář, Pulec, Provazník, Lenoch, Jakubec, Filip M., Fořt, Jirků, Moučka, Šťastný, Březina, Bláha, Gengel, Marek, Filip D., Svoboda