HC Stadion Vrchlabí – Ve třetím domácím zápase za sebou přivítáme Klatovy
Preview k zápasu

Ve třetím domácím zápase za sebou přivítáme Klatovy

22.10.2013
Raina Jarošová

V desátém kole přivítá HC Stadion Vrchlabí dalšího hosta z Klatov. Odehraje se již třetí domácí zápas za sebou a hráči očekávají velkou fanouškovskou podporu. Tito dva soupeři se v letošní sezoně proti sobě utkají poprvé, a oba dva budou chtít urvat tři body. Utkání začíná v 18 hodin v Elektromont aréně.

HC Klatovy na led Vrchlabí zajíždějí letos poprvé. Bude to tedy „poznávací“ zápas, ale rozhodně zajímavý. Hráči Klatov jsou aktuálně na 14. místě tabulky, na svém kontě mají 9 bodů za tři výhry z prvního, třetího a posledního devátého kola. Velkou porážku utrpěli již ve druhém kole, kdy odjížděli z ledu Kobry Praha s nášupem 12:3. Od čtvrtého až do osmého kola je provázela série porážek, v posledním odehraném kole si ale na domácím ledě poradili s Milevskem 7:3.

Sestava týmu HC Klatovy z minulého kola:

Mastík (Lejsek) – Mrázek, Zeman, Hucl, Martinec, Blumentrit, Fait, Farný, Connor, Krch , Soupír, Bernad, Topinka, Uhlík, Němec, Pitel, Kodýtek, Vizinger, Vondryska, Čuban

Základní informace o klubu

Rok založení klubu: 1928
Klubové barvy: červená, bílá
Webové stránky: www.hc-klatovy.cz

Vedení klubu

Generální manažer: Václav Šimek
Marketing: Jiří Maxa
Hospodář: Ing. Oliver Kapusta

Realizační tým

Hlavní trenér: Radek Mužík
Vedoucí družstva: Jiří Aschnebrenner ml.
Kustod: Jiří Aschnebrenner st.
Masér: Ladislav Barnáš

HC Stadion Vrchlabí je v tabulce o šest příček lépe, ačkoliv má pouze o jeden vyhraný zápas více. S 12 body má na kontě čtyři výhry a také čtyři prohry, v posledním devátém kole hráči Stadionu odpočívali. V posledním zápase si vrchlabáci poradili s Děčínem poměrem 4:2 a spravili si chuť po předchozím zápase proti Kolínu.

Sestava týmu HC Stadion Vrchlabí z minulého kola:

Jeschke – Vondráček, Lenoch, Hlaváč, Provazník, Hamerský, Klement, Poskočil – Fořt, Filip M.(C), Jirků, Šťastný, Gengel, Filip D., Svoboda, Bláha (A), Březina, Marek, Marks