HC Stadion Vrchlabí – Final four

Final four

29.06.2013
Martin Voltr, Jana Poskerová

Juniorský titul si po vyrovaném boji odváží IHC Bonfive Pardubice, které porazily IHC Devils Zlín. V moravském finále mužů se utkaly týmy Mission Roller Brno x IHC Devils Zlín.

Juniorská extraliga má nového mistra, titul putuje do PardubicPrvní společný podnik extraligy mužů a juniorů ve Vrchlabí přinesl svůj úvodní vrchol. Ve finálovém turnaji juniorů potvdily formu ze základní části Pardubice, které v dramatickém finále sesadily z trůnu Zlín dvěma góly v poslední minutě. Bronz získala pražská Slavia.

semifinále: IHC Bonfire Střída Pardubice – IHC Night Birds Přerov 7:4 (3:3, 4:1)

semifinále: IHC Slavia Praha – IHC Devils Zlín 6:7 (2:4, 4:3)

o 3. místo: IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha 4:12 (1:5, 3:7)

finále: IHC Bonfire Střída Pardubice – IHC Devils Zlín 6:4 (2:2, 4:2)

Semifinálové zápasy Final Four mužů
IHC Slavia Praha – Mission Roller Brno 4:5 pp. (1:2, 2:1, 0:0, 1:1 – 0:1)

IHC Berounští Medvědi – IHC Devils Zlín 3:6 (0:1, 1:1, 0:2, 2:2)

Po dlouhých čtrnácti letech se extraligový titul vrací do Brna! Finále závěrečného turnaje Final Four proti sobě svedlo dva moravské celky a Brňané především díky vydařené první polovině utkání porazili zlínské Devils 6:5. Ve Vrchlabí tak Mission Roller oslavil zisk zlatých medailí.

IHC Devils Zlín – Mission Roller Brno 5:6 (1:2, 1:3, 2:0, 1:1)

Podrobnosti o jednotlivých utkáních naleznete na www.inlinehokej.cz .